Menu Zavřeno

Služby

Zákazníkům nabízíme a poskytujeme v současné době nejoblíbenější způsob pořízení kancelářské techniky, a to formou pronájmu tiskového zařízení spojeného s kompletním servisním zabezpečením a dodávkami spotřebního materiálu.

Zákazníkům nabízíme i přímý prodej tiskových zařízení nebo např. i prodej v kombinaci s uzavřením Servisní smlouvy, kde následně zákazník po dobu platnosti servisní smlouvy hradí pouze za uskutečněný a vytištěný počet stránek.

Není třeba ztrácet čas objednáváním spotřebního materiálu, hlášením servisních požadavků a odečítáním počítadel! Váš firemní tiskový nebo informační systém spojíme přímo s naším zákaznickým centrem Helpdesk, kterému Vaše multifunkční zařízení předají automaticky všechny své požadavky.

Celý sortiment standardních bezpečnostních služeb a funkcí vytváří silný základ, na kterém můžeme stavět profesionální řešení. Díky tomu odhalíme a zabráníme narušení bezpečnosti, a zabráníme tak finančním škodám a případnému poškození dobré pověstí jak na firemní, tak na individuální úrovní.