Menu Zavřeno
Block

ZAJIŠŤUJEME KOMPLEXNÍ SLUŽBU

OD A DO Z

Block

KVALITNÍ ZBOŽÍ A SLUŽBY

JSOU PRO NÁS PRIORITOU

previous arrow
next arrow

OFFICE CENTRUM | KOMPLEXNÍ ŘEŠENÍ KOPÍROVÁNÍ, TISKU A SKENOVÁNÍ

který bude tvořen pro potřeby Vaši firmy. Nabízíme individuální postup – nasloucháme, analyzujeme a následně nabízíme ideální řešení, které dokáže snížit náklady kopírování, skenování a tisku až o 60 procent.

Po konzultaci s Vámi zanalyzujeme tiskové potřeby Vaši firmy, spočítáme kolik Vás stojí jedna stránka, a kde všude můžete ušetřit. Následně vytvoříme systém, který zaručí efektivní kopírování, tisk a skenování všech dokumentů ve Vaši firmě a také zaručí ochranu firemních údajů – žádný dokument Vám neuteče a vždy budete vědět, kdo ze zaměstnanců pravě pracuje se systémem.

– všechny multifunkční stroje jsou připojeny k automatizovanému systému Helpdesk, a tak se o všech požadavcích spojených s údržbou techniky dozvíme jako první a uděláme vše, abychom je co nejrychleji vyřešili.

Naším úkolem je zajistit Vám prostředí k ničím nerušené práci a děláme pro to zkrátka všechno – od logistiky spotřebních materiálů včetně dovozu a správu zařízení až po bleskové reagování na poruchy a následnou opravu multifunkčních strojů

a i proto mezi naše největší obchodní partnery patří známé a léty prověřené firmy jako je např. Konica Minolta, Develop, Hewlett Packard, OKI, Canon, Brother atd.

Své služby jsme vytvořili proto, abychom Vám usnadnili práci a vyřešili za Vás věci, se kterými nemusíte zbytečně ztrácet Váš čas.

Podporujeme organizaci ZDRAVOTNÍ KLAUN, o.p.s.