+420 281 930 288

Proč my?

Pracujte chytře pomocí efektivního a kvalitního systému na kopírování, tisk a skenování, Pracujte chytře pomocí efektivního a kvalitního systému na kopírování, tisk a skenování,
který bude tvořen pro potřeby Vaši firmy. Nabízíme individuální postup – nasloucháme, analyzujeme a následně nabízíme ideální řešení, které dokáže snížit náklady kopírování, skenování a tisku až o 60 procent.
 Analýzu tiskového prostředí a tvoření systému na kopírování, tisk a skenování bereme zodpovědně a děláme to poctivě. Analýzu tiskového prostředí a tvoření systému na kopírování, tisk a skenování bereme zodpovědně a děláme to poctivě.
Po konzultaci s Vámi zanalyzujeme tiskové potřeby Vaši firmy, spočítáme kolik Vás stojí jedna stránka, a kde všude můžete ušetřit. Následně vytvoříme systém, který zaručí efektivní kopírování, tisk a skenování všech dokumentů ve Vaši firmě a také zaručí ochranu firemních údajů – žádný dokument Vám neuteče a vždy budete vědět, kdo ze zaměstnanců pravě pracuje se systémem.
S technikou nebudete mít žádné starosti S technikou nebudete mít žádné starosti
- všechny multifunkční stroje jsou připojeny k automatizovanému systému Helpdesk, a tak se o všech požadavcích spojených s údržbou techniky dozvíme jako první a uděláme vše, abychom je co nejrychleji vyřešili.
Zajišťujeme komplexní službu od A do Z. Zajišťujeme komplexní službu od A do Z.
Naším úkolem je zajistit Vám prostředí k ničím nerušené práci a děláme pro to zkrátka všechno – od logistiky spotřebních materiálů včetně dovozu a správu zařízení až po bleskové reagování na poruchy a následnou opravu multifunkčních strojů.
Kvalitní zboží a služby jsou pro nás prioritou, Kvalitní zboží a služby jsou pro nás prioritou,
a i proto mezi naše největší partnery patří známé a léty prověřené značky jako Konica Minolta a Develop, se kterými úzce spolupracujeme.

Optimalizujte
váš tiskový
park

  • Optimalizujte tisk ve vaší firmě a ušetřete až 60 % nákladů.
  • Analýza a návrh optimalizace ZDARMA.
  • Možnost pronájmu a financování tiskáren.
  • Servisní a bezpečnostní zajištění tisku.
  • Bezproblémový oběh a digitalizace dokumentů.
  • Pokud Vás zajímá tato nabídka, přečtěte si více.
Varování

Zavřít